08 اسفند 1398 خواندن 1329 دفعه

به گزارش فرصت آنلاین، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری ایران در دیدار شهردار خمینی شهر و جلسه پیرامون احداث پیست دو چرخه سواری در منطقه گردشگری لادر گفت: دوچرخه سواری باتوجه به ذاتی که دارد یکی از بهترین رشته هایی است که در حمل و نقل و تردد شهری می تواند ایفای نقش بکند.

ادامه مطلب...
05 دی 1398 خواندن 1325 دفعه

هاجر دباغی خانم گل تورنمنت کافا شد. نائب رئیس هیات فوتبال شهرستان خمینی شهر با اعلام این خبر به خبرنگار فرصت گفت: مسابقات جام کافا به میزبانی تاجکستان برگزار شده و تیم ملی فوتبال بانوان زیر ۲۳ سال ایران در تورنمنت کافا عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد.

ادامه مطلب...
05 دی 1398 خواندن 1345 دفعه

برنامه صبح و نشاط همراه با پیاده روی خانوادگی در منطقه گردشگری چشمه لادر روی آنتن زنده شبکه سه سیما رفت. به گزارش خبرنگار فرصت، صبح جمعه 15 آذر ماه منطقه گردشگری لادر میزبان مردم و ورزشکاران و ورزش دوستان خمینی شهری بود . حدود ساعت 6 و نیم صبح بود که مردم دسته دسته در ابتدای چهارباغ لادر آماده می شدند به سمت بالای منطقه پیاده روی کنند. 

ادامه مطلب...
12 آذر 1398 خواندن 1321 دفعه

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، ابراهیمی عضو شورای شهر درچه گفت: شهر درچه یک اداره تربیت بدنی دارد که نه مستقل و نه وابسته است. دوگانه گی های ایجاد شده باعث می شود که از ورزشکاران در مسابقات کشوری و استانی از شهرستان اعزام شوند نه درچه. درچه اعتراضش به شهرستان این است که دید شهرستان عادلانه نبوده و امکانات در مرکز شهرستان است. به همین دلیل درچه با سیاست خودکفایی پیش رفته است. ادامه مطلب...

12 آذر 1398 خواندن 1433 دفعه

تالوکار 18 ساله خمینی شهری با کسب مدال طلای رقابت های قهرمانی شانگهای چین بر سکوی اول جهان ایستاد. دبیر هئیت ووشو شهرستان خمینی شهر در گفت و گو با خبرنگار فرصت آنلاین با اعلام این خبر گفت: در ادامه پانزهمین دوره مسابقات ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان در شانگهای چین، محمد علی مجیری مدال طلا کسب نمود و تاریخ ساز شد. ادامه مطلب...