باید دلیل تبعیض بین شهر اصفهان با خمینی‌شهر پیگیری شود

ارسال در خبر و گزارش

خدمات شهرداری در نگاه مردم اثرات زیادی دارد، اظهار داشت: اعتقاد دارم جایگاه شهرداران مناطق جایگاه یک دیپلمات سیاسی است.وی ادامه داد: در هیچ کجای قانون تفاوتی بین مردم اصفهان و خمینی‌شهر وجود ندارد، امروز شاهدیم بخش عمده‌ای از درآمدهای مناطق مرزی خمینی‌شهر در منطقه اصفهان متمرکز شده است.
درخشان خاطرنشان کرد: باید دلیل تبعیض بین شهر اصفهان با خمینی‌شهر پیگیری شود، خمینی‌شهر ظرفیت زیادی برای تقویت و کسب در آمد دارد، شهرداری به عنوان موتور محرکه اجرای شهر باید با برنامه‌ریزی و منسجم حرکت کند.
وی اضافه کرد: امیدواریم با وجود مشکلات متعدد در این دوره به حل مشکلات شهر و شهرداری کمک کنیم، خوشبختانه امروز مدیران شهرداری از جنس و از خانواده شهرداری انتخاب‌ شده‌اند، امروز شهردار خمینی‌شهر به مجموعه و خانواده خود اعتماد کامل دارد و این شناخت و تفاهم برای حل مشکلات شهرداری اثرگذار است.
رئیس شورای شهر با قدردانی از زحمات شهردار سابق، منطقه 3 ابراز داشت: از شهردار جدید منطقه می‌خواهم در نقاطی که در سال‌های گذشته در این منطقه مورد غفلت قرار گرفته است فعالیت زیادتری داشته باشند، بیشتر منابع مالی این منطقه در حال خروج است و یا دریافت نمی‌شود، من از مدیران و مجموعه شهرداری در خواست دارم برای بهبود وضعیت کنونی  شهرداری تلاش کنند، همه مسئولان گذشته زحمت ‌کشیده و خدمت کرده‌اند اما باید کمک کرد تا از این وضعیت مالی خارج شویم.