گفتم، گفت

ارسال در سایرعناوین

chamanگفتم: دیدی فضول خان، نه تنها وعده تعویض چمن استادیوم قدس در حال عملی شدنه، که تربیت بدنی قول داده تا آخر شهریور چهار تا سالن دیگه هم افتتاح کنه!!

گفت: یعنی باورکردی؟ نمی خوام ساز مخالف بزنم اما من که گوشم از این وعده و وعیدها پرشده!! راستی یه سری به چمن استادیوم قدس زدی؟

گفتم: نه، مگه چیزی شده؟

گفت: تو دیگه چه جور خبرنگاری هستی؟ زمین چمن را که کلی براش زحمت کشیدن و شش ماهه كه دارن آبیاری میکنن برای مسابقات امسال، حالا و فقط یک ماه مونده تا تابستون اجاره دادن به دوستان عزیز و محترم افاغنه!!!

گفتم: یعنی چه؟ مگه میشه. من که باورم نمیشه!! آخه هیچوقت سابقه نداشته که زمین را خردادماه اجاره بدن اونم به افاغنه محترم!!

گفت: بله دیگه! وقتی یکی مثل تو که زبون مردمی خوابت برده معلومه دیگه، تازه آقایون تو یکی از هیئت های ورزشی لطف کرده و در همه زمینه ها اونم بدون مجوز هیئت متولی اون رشته، کلاس آموزشی گذاشتن!!!

گفتم: حتما تو اداره تربیت بدنی خبر ندارن؟

گفت: مگه میشه تو سالنی که متعلق به اداره تربیت بدنیه، کلاس آموزشی برگزار بشه و رئیس بی خبر باشه؟

گفتم: اصلا به ما چه؟ دوباره می خوای برای ما دردسر درست کنی، آخه مگه جنابعالی چندسالته که تو امر تخصصی(!) ورزش دخالت می کنی؟ من بارها گفتم این حرفا مال بزرگترهاست.