دانش آموز خمینی شهری رتبه اول 33 دوره مسابقات فرهنگی سراسری

ارسال در در شهر

شقایق صرامی رتبه اول سی و سومین دوره مسابقات فرهنگی دانش آموزان سراسر کشور را در رشته آبرنگ از آن خود کرد.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین در این دوره از مسابقات که در شهر نیشابور برگزار شد، بیش از هزار دانش آموز دختر از مقطع متوسطه از سراسر کشور در رشته های مختلف هنری با هم به رقابت پراختند.
شقایق صرامی که قبلا نیز رتبه دوم مسابقات نجوم را از خود کرده بود، در گفتگو با خبرنگار فرصت در مورد مسابقات شهر نیشابورگفت: این مسابقات طی دو روز برگزار شد که من روز اول را بیشتر به عکاسی پرداختم و روز دوم از روی عکس هایی که خودم گرفته بودم کار کردم و همین باعث شد که در مقایسه با بقیه شرکت کنندگان که آثار تکراری ارائه دادند، امتیاز بالاتری بگیرم.
شقایق صرامی متولد 77 و دانش آموز مقطع سوم از هنرستان امیرکبیر است، وی در مورد فضای هنرستان می گوید: متاسفانه مشاوران تحصیلی در مورد هنرستان و رشته های آن دید مثبتی ندارند، در صورتی که هنرستان هم فضای شادتری نسبت به دبیرستان دارد و هم رشته های آن از آینده شغلی خوبی برخوردارند ولی مشاوران آموزش و پرورش هنرستانی ها را جدی نمی گیرند.
وی در پایان ضمن تشکر از زحمات معلمش خانم جوانی از مسئولین تقاضا کرد که بیشتر به تنها مدرسه فنی و حرفه ای شهر رسیدگی و توجه کنند.