پس از سه ماه از بسته بودن درهای مصلی نماز جمعه

نماز عید فطر اقامه گردید مطلب ویژه

  • سید حسام ابطحی
  • سه شنبه, 06 خرداد 1399 ساعت 05:36
  • منتشرشده در بلدیه
  • خواندن 1688 دفعه

پس از سه ماه درهای مصلای نمازجمعه خمینی شهر گشوده و نماز عید فطر اقامه گردید

 

مردم ایران تهدید ویروس کرونا را به فرصت تبدیل کردند.

 

پس از سه ماه در تاریخ 4/3/1399 درهای مصلای نمازجمعه خمینی شهر گشوده و نماز عید سعید فطر به امامت آیت ا... سید محمد موسوی برپا گردید.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین نماینده ولی فقیه در خطبه های بعد از نماز عید تأکید کرد: امسال درحالی عید فطر را جشن می گیریم که شرایط با سالهای قبل متفاوت است. متأسفانه یک بلای عمومی جامعه بشری را فراگرفته و آن ویروس منحوس کروناست که تلفات جانی و مالی فراوانی را بر جامعه بشری از جمله بر کشور ما تحمیل کرده است. بسیاری بخاطر این ویروس بیمار شدند یا جان خود را از دست دادند و تعدادی زیادی کار خود را از دست دادند و به مشکلات اقتصادی مبتلا شدند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستا.ن ادامه داد: این بلا تمام جوامع را گرفتار کرد اما مردم ایران این تهدید را به فرصت تبدیل کردند و با رعایت موازین بهداشتی خصوصاً در شهرستان ما بخاطر رعایت ضوابط کمترین میزان تلفات را داشتیم.

مسؤول ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اظهار داشت: لازم است تشکر کنیم از همه کسانی که برای تولید تجهیزات پهداشتی مانند ماسک و دستکش مورد نیاز بیمارستانها و مراکز درمانی زحمت فراوانی کشیدند، سپاه، بسیج، خیرین، هیآت مذهبی و دیگر اقشاری که به نحوی در این میدان حاضر شدند.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به روز جهانی قدس گفت: امسال بخاطر شرایط نامناسب جامعه راهپیمایی برگزار نشد اما این نکته را متذکر می شویم که مسأله قدس یک مسأله کشور عربی نیست بلکه اسلامیست و تمامی جهان اسلام درگیر آن هستند.

خطیب جمعه به برگزاری انتخابات اسفند98 نیز اشاره کرد و ضمن تبریک به نماینده منتخب گفت: امیدواریم مجلس جدید یک مجلس انقلابی و مبارز باشد. مجلسی که در تراز نظام اسلامی و مدافع حقوق ملت بالاخص مستضعفین باشد و در مقابل زیاده خواهی های اسکبار جهانی بایستد.

امام جمعه شهرمان با تبریک مجدد عید فطر گفت: این روز اهدای جوایز است به افرادی که در ماه مبارک رمضان از آن فرصت الهی استفاده کرده اند با عبادت و بندگی و ترک معصیت از ماه رمضان بهره برده اند. برای کسانی که در روز عید فطر جایزه درنظر گرفته شده است روز سعادت و خوشبختیست.

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 06 خرداد 1399 ساعت 05:40
  • اندازه قلم