راهنما

نوشته شده توسط مدیر سایت. ارسال در ارتباط با فرصت

راهنماي استفاده از سايت فرصت آنلاين

براي ملاحظه صفحه اصلي «فرصت آنلاين» مي‌توانيد با مراجعه به اينترنت به آدرس www.forsatonline.ir و يا www.forsatnews.ir مراجعه نمائيد.

صفحه اصلي

در بالاي صفحه اصلي، عناوين زير مشخص شده است :

صفحه نخست - جامعه – علم و اقتصاد – فرهنگ و انديشه – با مخاطب هاي آشنا - بلديه - ورزش – نشريه فرصت - عکس - شنيده ايم كه - اخبار ويژه – پیوندها – ارسال مطلب / مقاله

با انتخاب روي هر كدام از اين عناوين، مي توانيد وارد آن بخش شده و از خبرهاي مربوط به آن حوزه مطلع شويد. ا

براي خواندن هر خبر، عنوان خبر راانتخاب كنيد تا وارد متن كامل آن شود.

متن اخبار قابل كپي شدن در برنامه WORD است.

مطالب دسته بندی شده

در سمت راست سایت در صفحه نخست مطالب دسته بندی شده قرار گرفته که شامل هیجده بخش با موضوعات مختلف است وشامل اطلاعات زیادی درحوزه های مربوطه می باشد ودر واقع یک پایگاه اطلاعاتی درموردموضوعات مختلف خمینی شهراست برای چگونگی استفاده ازاین منبع اطلاعاتی به اینجا مراجعه نمایید

با مخاطب هاي آشنا:

در اين سرويس، علاوه بر درج همه تلفن هاي مردمي به دوهفته نامه فرصت، نامه هاي مردم و نيز مقالات و مطالب ارسالي خوانندگان به نشريه فرصت و نيز سايت فرصت آنلاين منتشر مي گردد. البته براي بهره مندي از قرار گرفتن مطالب ارسالي شما در اولويت و نيز استفاده از امكانات ويژه سايت، مي توانيد عضو سايت شويد. براي عضويت، به سمت راست پائين صفحه (لينك عضويت در سايت) مراجعه كنيد. عضويت در سايت، داراي مزاياي زيادي نيز خواهد بود از جمله:

- مطالب شما در اولويت انتشار در سايت و در لينك با مخاطب هاي آشنا قرار مي گيرد.

- مطالب شما در اولويت انتشار در دوهفته نامه فرصت قرار مي گيرد.

- كليه اخبار و اطلاعات شهرستان و استان منتشره در فرصت آنلاين روزانه به ايميل شما ارسال مي گردد.

- در صورت احراز شرايط، براي استفاده از اخبار ويژه، حساب كاربري و رمز عبور اختصاصي دريافت خواهيد كرد.

نشريه فرصت:

در اين لينك، متن و پي دي اف تمامي شماره هاي نشريه فرصت از ابتداي انتشار تاكنون قابل دريافت و مشاهده است.

عكس:

اين بخش داراي امكانات بسياري است. در اين بخش، مي توانيد از تصاوير تحولات و خبرهاي شهرستان به طور روزانه بازديد كنيد. همچنين مي توانيد عكس هاي جالب شهرستان را ببينيد. مي توانيد عكس هاي جالب خود را از وقايع ارسال كنيد تا به نام خودتان در سايت منتشر گردد. با کلیک روی کلمه "عکس" گزارشهای تصویری و عکسهای خبری روز را می توانید مشاهده نمایید. در قسمت جستجو مي توانيد عكس را هم جستجو كنيد. با کلیک روی تیتر یا عکس نمونه می توانید کل عکسهای تهیه شده با موضوع مورد نظر را مشاهده نمایید، سپس با کلیک روی هر کدام از عکسها، تصویر را در اندازه بزرگتر مشاهده و مورد بهره برداری قرار دهید.

 ا

پيوندها:

در اين بخش، آدرس روزنامه ها، سايت هاي خبري، سايت هاي اختصاصي و مرتبط با خميني شهر، وبلاگ هاي خميني شهري ها و سايت هاي مفيد قرار داده شده است. شما هم اگر از سايت ها و وبلاگ هاي خميني شهري ها اطلاع داريد آدرس آنها را براي فرصت آنلاين بفرستيد.

ارسال مطلب / مقاله:

در اين بخش، نحوه ارسال مطلب، خبر و مقاله براي فرصت و فرصت آنلاين را مشاهده خواهيد كرد.

در زير عناوين سرويس ها، چهار عنوان را مشاهده مي كنيد: ارتباط با ما، درباره ما، نيازمندي هاي نرم افزاري، جستجوي پيشرفته.

درباره ما:

در اين بخش، مي توانيد از تاريخچه و روند فعاليت فرصت مطلع شويد.

نيازمندي هاي نرم افزاري:

براي مشاهده بهتر سايت، نرم افزارهايي قرار داده شده كه مي توانيد آنها را دانلود كنيد.

جستجوي پيشرفته

در «جستجو» مي‌توانيد بادرج كلمه مورد نظر و تكميل اطلاعات لازم به خبر مورد نظر و خبرهاي مربوط دسترسي پيدا كنيد.جستجوبرحسب نام خبرنگاران ونویسندگان هم امکان پذیر است.

نسخه چاپي خبر

در صفحه «متن خبر» با كليك روي تصوير پرينتر، صفحه ديگري را مشاهده خواهيد نمود كه متن كامل خبر براي بهره‌برداري لازم و پرينت آماده شده است. در متن خبر، ساعت و تاريخ انتشار مشخص شده است.

امكان ارسال خبر:

در صفحه «متن خبر» با كليك روي تصوير نامه، امكان ايميل كردن متن خبر براي فرد ديگري فراهم مي شود.

در سمت چپ صفحه، بعد از چهار خبر برگزيده، چند ستون مشاهده مي كنيد: نظرسنجي، برگزيده ها، مهم ترين خبرهاي استان و كشور، پربيننده ها، آخرين عناوين، آخرين عناوين مقالات اعضاي سايت، نظر بازديدكنندگان.

نظرسنجي

در اين بخش، بصورت هفتگي، اقدام به نظرسنجي در موضوعات مهم شهرستان مي نمائيم.

 

نظر شما

با كليك روي تيتر خبر و مشاهده صفحه «متن خبر» مي‌توانيد در ستون «افزودن نظر» كه در انتهاي صفحه آمده است نظر خود را درباره خبر مورد نظر تايپ و ارسال نمائيد. در صورت تمايل مي‌توانيد تلفن و ايميل خود را ذكر نموده تا در اسرع وقت پاسخ لازم ارايه گردد.

ارتباط با ما

براي ارتباط با فرصت و فرصت آنلاين از طريق ايميل، نامه، تلفن، فاكس يا مراجعه حضوري و ارسال نظرات و خبرها و مقالات خود، به لينك ارتباط با ما در بالاي صفحه اول مراجعه كنيد. در اين لينك؛ آدرس پستي، شماره هاي تلفن و فاكس و آدرس ايميل هاي فرصت قابل مشاهده است.