امام جمعه خمینی شهر:

قوه قضاییه با قدرت و قاطعیت با دانه درشتها برخورد کند

  • چهارشنبه, 28 خرداد 1399 ساعت 05:21
  • منتشرشده در جامعه
  • خواندن 1704 دفعه

 پس از 15 هفته تعطیلی، نخستین نمازجمعه خمینی شهر روز 23 خردادماه 99 اقامه گردید.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، آیت الله سید محمد موسوی در نخستین نمازجمعه سال 99 از موج گرانی های لجام گسیخته در بازار ارز و طلا و مسکن و خودرو و کالاهای اساسی گلایه کرد و گفت: گرانی یک مقوله است و گران فروشی مقوله دیگر. دستگاه قضایی باید با گرانفروشان برخورد کند. البته تشکر می‌کنیم از ریاستمحترم قوه قضاییه که با قدرت و با قاطعیت با دانه درشتها برخورد می کند این کار بسیار به جایی است. در بدنه دولت نیز افرادی هستند که عزم جدی برای کنترل قیمت ندارند. انتظار داریم از مجلس شورای اسلامی گره‌ های معیشتی را با اقدامات کارشناسی شده باز کنند، طرح تصویب کنند، پیگیری نمایند تا مقداری این وضعیت تغییر کند.

نماینده ولی فقیه با توجه به پیام مقام معظم رهبری به مجلس یازدهم درخواست کرد: رعایت تقوا و انصاف، کار کارشناسی، حضور فعال، امانت‌داری، موضع انقلابی، دور شدن از حب و بغض های شخصی و جناحی، اجتناب از سهل انگاری و کم کاری، اینها نکاتیست که نمایندگان باید رعایت کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان از همه کسانی که درمیدان مبارزه با ویروس کرونا حضور داشتند، تشکر کرد و گفت: خداوند را شاکریم پس از چند ماه تعطیلی نمازهای جمعه و جماعات بازگشایی و دایر شد. البته رعایت موازین بهداشتی و فاصله اجتماعی لازم است. همچنین آرزوی رحمت و رضوان الهی داریم برای عزیزانی که در این روزها از بین ما رفتند و دعوت حق را لبیک گفتند.

استاد حوزه و دانشگاه حرکت پنج نفتکش ایرانی با پرچم ایران و حضور در سواحل ونزوئلا را که به اصطلاح حیاط خلوت آمریکاست، بسیار حائز اهمیت برشمرد و آغازی دانست بر ورود ایران به باشگاه قدرت جهانی و گفت: ایران با این حرکت نشان داده است در آستانه ورود به مرحله ابرقدرتی است البته یک سری کارهایی باید اجرا گردد از جمله اینکه باید یک دولت جوان انقلابی ارکان اجرایی کشور را به عهده بگیرد. دوم اینکه علوم ما باید توسط جوانان و دانشمندان بومی خودمان تولید شود نه اینکه ما وابسته به فرآورده‌های علمی غرب باشیم. سوم تربیت جوان و نوجوانانی که مدیریت کشور را به خوبی بتوانند انجام دهند و بالاخره افزایش جمعیت یکی از مولفه‌های قدرت است.

این نویسنده مشهور با توضیح اعتراضات اخیر در آمریکا، این حرکات را آغاز فروپاشی ابرقدرتی آمریکا دانست و گفت: این اعتراضات بی سابقه نشان می‌دهد که ظلم حاکمیت آمریکا به گونه‌ای است که حتی مردم آمریکا به ستوه آمده‌اند. کشورهای دیگر هم از جمله کشورهای هم پیمان آمریکا و کشورهای اروپایی نیز اعتراضات خود را با راهپیمایی نشان دادند. نفرت جهانی از آمریکا و نفرت از لیبرال دموکراسی غرب شروع شده است و زنگ پایان عمر ابرقدرتی آمریکا به صدا درآمده است.

مسئول ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ضمن اعلام انزجار از این ددمنشی ها و اعلام حمایت از مردم خصوصاً رنگین پوست ها ادامه داد: رسانه های غربی و همچنین بعضی شبکه‌های داخلی وقتی اعتراضات در کشور ما یا در کشور عراق اتفاق می افتاد، برنامه‌های عادی خود را قطع می‌کردند و اعتراضات را به عنوان یک انقلاب و اعتراض به وضعیت کشور، آزادیخواهی و امثال این حرف‌ها نام می بردند و جنگ رسانه‌ای علیه کشور و نظام ما راه می انداختند. اما امروز سکوت کرده‌اند و کرولال شده‌اند. چرا؟ این نفاق و دوگانگی باعث تأسف است.

 

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 28 خرداد 1399 ساعت 05:29
  • اندازه قلم