با پرداخت عوارض، به عمران وآبادی شهرکمک کنید

ارسال در شهری و رفاهی

زمانی میتوانیم برنامه هایمان را بیش از این سرعت ببخشیم که از نظر مالی دستمان باز باشد، شهردارخمینی شهر، ضمن اعلام این موضوع گفت: جا دارد که از مردم تشکر کنم چرا که به شورای شهر و شهرداری جهت پرداخت عوارض اعتماد می کنند.حاج حیدری افزود: پرداخت عوارض نسبت به سالهای گذشته بسیار بهتر شده است و همانطور که خود مردم اعلام می کنند شهروندان به خاطر کارهایی که در شهر انجام میشود در پرداخت عوارض احساس مسوولیت می نمایند.
وی تصریح کرد: من در جاهای مختلف گفته ام باز هم میگویم فیش های عوارض را درب خانه ها توزیع کرده ایم شهروندان توجه کنند طبق قانون هر سالی که این عوارض پرداخت نشود مشمول جریمه عدم پرداخت میشود،پس چه بهتر که جهت سرعت بخشیدن به کارهای عمرانی همین امسال عوارض پرداخت شود تابتوانیم فعالیت هایمان را سریع تر جلو ببریم.
حاج حیدری افزود: امروزه کمتر خانواده ای پیدا میشود که از خودرو استفاده نکند،طبق قانون هر اتومبیل در سال باید عوارض پرداخت کند و اگر پرداخت نشود در موقع نقل و انتقال خودرو همراه با جریمه از وی اخذ می شود،درخواستی که بنده از مردم دارم این است که عوارض خود روی خود را در خمینی شهر پرداخت کنند تا فضای شهر را بیش از پیش به سمت عمران و آبادانی سوق بدهیم.شهرداردرپایان گفت: جا دارد که از شرکت های سنگبری خمینی شهر تشکر کنم که وقتی خواستیم عوارض خودرو را پرداخت کنند با حضور در شهرداری ها این عوارض را پرداخت کردند.
گفتنی است شهروندان خمینی شهری که به شهر های مجاور مهاجرت کرده اندارتباط خود را با زادگاه خویش قطع نکرده وبه توسعه وعمران آن علاقه مندند ،جادارد این گونه افرادعوارض خود روهای خویش را درجهت تحقق علاقه خویش در خمینی شهر پرداخت نمایند.همزمان در یک اقدام خود جوش پیامکی در دعوت خمینی شهریهای مهاجربرای پرداخت عوارض درزادگاه خویش انتشار یافته است.