نیازهای شهر از زبان شهردار شهر

ارسال در خبر و گزارش

در گفتگوی شهردار حاج حیدری در نشست با خبرنگاران فرصت از وی سوال شد که حد مطلوب شما برای شهر و یا به عبارتی نهایت فعالیت های عمرانی که شما در ذهن دارید و دلتان می خواهد اجرا کنید، چیست؟ شهردار در پاسخ به این پرسش گفت: امکاناتی که در دست داریم در آن حد نیست که بتواند مرا به آنچه در ذهن دارم برساند. رکود اقتصادی همه کشور را گرفته و علاوه بر آن درآمد شهرداری خمینی شهر ناچیز است ولی تمام تلاشم را بر این گذاشته ام که از امکان های موجود با حداقل هزینه بیشترین خروجی را داشته باشیم. من خیلی علاقه مندم که بتوانم کل آسفالت شهرم که به جرات بگویم هفتاد درصد نیاز به روکش دارد را ترمیم کنم. دقیقا واقفم که وضعیت آسفالت کوچه ها خوب نیست. برای احداث بلوارها و خیابان هایی که در طرح جامع دیده شده اقدام کنم که برای اجرای آنها نیاز به آزادسازی است و همین می طلبد که توان مالی مان زیاد باشد که متاسفانه نیست. 

در خیلی از محله ها نیاز به فرهنگ سرا داریم. در برخی نیاز به پارک داریم و در برخی دیگر نیاز به مجموعه های ورزشی.

600 هکتار بافت فرسوده شهر باید احیا شود. روشنایی شهر هنوز به طور کامل تامین نشده است و...

اما بدانیم که این نیازها نه تنها در شهر ما بلکه در همه شهرها دیده می شود ولی تا آنجا که در توانمان بوده ورود پیدا کرده ایم و عملکرد بخش های مختلف از طریق نشریه فرصت منتشر شده است.