انتقاد يك شهروند از اداره گاز

ارسال در نامه های مردمی

name2اینجانب سید ابوالحسن نوربخش فرزند سید رضا مالک یک باب مغازه در خیابان جانبازان خمینی شهر، نسبت به عملکرد و برخورد اداره گازاین شهرستان انتقاد دارم. در تاریخ 10/8/89 مستاجر مغازه من که یک نانوا بود دکان را تخلیه کرد و با تایید مبلغ و شماره کنتور توسط حسابدار شرکت گاز که پشت قبض مرقوم فرموده و مهر کردند با بنده تسویه حساب کردند. بعد از چند روز که مغازه خالی بود در تاریخ 5/10/89 یک مستاجر دیگر آمد ولی به دلیل کساد بودن بازار او هم بعد از 15 روز دکان را تخلیه کردند و باز هم با تایید مبلغ و شماره کنتور گاز از طرف حسابدار شرکت گاز با او هم تسویه حساب نمودم (کپی پشت و روی قبوض به پیوست می باشد).

در تاریخ 15/11/89 قبض گازی به مبلغ 619000 ریال برای ما آمد. این مبلغ نسبت به مبالغ تایید و مهر شده توسط خود شرکت گاز 418000 ریال بیشتر بود. این در حالی است که مصرف ما قبل از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها بود. بعد از دو ماه رفت و آمد و تلفن زدن هیچ یک از مسوولین شرکت گاز اعم از رییس و حسابدار علی رغم اذعان به اینکه به اینجانب ظلم شده است نه تنها اعاده حق نکردند بلکه جناب آقای [...] که مسوول [...] هستند با رفتاری بسیار زشت و پرخاشگرانه و دور از شان، با بنده برخورد کرده و بعد از معطلی های زیاد و فخرفروشی با ادعای اینکه ایشان با اصفهان تماس گرفته اند و آنها قبول نکرده اند، پرونده اینجانب را مختومه اعلام و حق مرا اعاده ننمودند. حال شما بعنوان چشم بینا وگوش شنوا و زبان گویای مردم بفرمایید من چگونه باید عمل کرده و این مبلغ اضافی را که نه مصرف کرده ام و نه شرعی و نه قانونی است را اعاده نمایم.