سردار میرحیدری:

رجز خوانی های دشمنان اسلام در مهار ملت های مستضعف جایگاهی ندارد

  • شنبه, 24 خرداد 1399 ساعت 04:24
  • منتشرشده در اخبار جهان
  • خواندن 1440 دفعه

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: امروزه اگر ارزش کار خود را بدانیم خواهیم دید که این خدمات دستگاه ها باعث افزایش شعاع نفود انقلاب در زوایای عالم خواهد شد.

 

سردار محمدرضا میرحیدری امروز (پنجشنبه_۲۲ خرداد ماه) در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر، عظمت انقلاب اسلامی را حاصل رشادت و گذشت مردم و ایثار فرزندان ملت دانست و افزود: امروزه رجز خوانی های گذشته دشمنان اسلام در مهار ملت های مستضعف و مسلمان جایگاهی ندارد.

 

وی ادامه داد: در اقدامات اخیر سپاه و نیروهای مسلح در پشتیبانی از نفت کش های جمهوری اسلامی، علی رغم تهدیدهای امریکا علیه نفت کش های ایرانی در دریای کارائیب، دیدیم که مقتدرانه نسبت به ارسال مواد نفتی با حضور چند کشتی با قوت و اقتدار به ونزوئلا گذر تهدیدات و تحریم ها را شکستند. این ها نشات گرفته از پشتیبانی الهی است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ امنیت مردم است، گفت: اولین اولویت پلیس خدمت به مردم، برقراری نظم و آرامش و امنیت اجتماعی است. پلیس امروز نگاهی را به خدمت دارد که شهید سلیمانی و شهید حججی داشتند. هنر سربازان ولایت این است که بتوانند کرامت مردم را حفظ کنند.

وی از زحمات سرهنگ جعفری نژاد تشکر و از سرهنگ براتی درخواست کرد؛ خمینی شهر حسینیه استان است و نیاز به برخوردهای سخت در این شهر نداریم چون مردمی عاشق ولایت و اهل بیت(ع) و همسو با ولایت دارد. مردم خمینی شهر در توسعه فرهنگ عاشورایی در سطح ملی شناخته شده اند.

میرحیدری همراهی مردم را در حفظ امنیت موثر دانست و افزود: در این شهرستان در تقویت مجموعه انتظامی و ارتقا جایگاه کلانتری ها تلاش خواهیم کرد، همچنین تقویت پلیس های تخصصی و پلیس فتا را در دستور کار قرار داده ایم.

نیروی انتظامی یک پلیس آرمانی است

همچنین امام جمعه خمینی شهر گفت: امام خمینی(ره) در همه عرصه ها تحول ایجاد کرد که یکی از این عرصه ها نظام سیاسی بود که یک نظام توحیدی با دیدگاه فقه اهل بیت(ع) را بنیان گذاشت.

آیت الله سید محمد موسوی به حمایت های امام (ره) از نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی ما یک پلیس آرمانی است و بیشترین خدمت را انجام می دهد. در امریکا همین پلیس مردم بی پناه را مورد حمله قرار می دهد و با نژادپرستی اقدام به کشتار می کند. پلیس کشور ما دژ و قلعه مستحکم مردم است.

وی از تلاش های سرهنگ جعفری نژاد تشکر کرد و گفت: چارت تشکیلاتی نیروی انتظامی خمینی شهر در شان شهرستان نیست و درخواست ما این است که برای تقویت کلانتری ها و چارت تشکیلاتی نیروی انتظامی شهرستان تلاش شود. درخواست داریم ساختمان بهتری برای پلیس راهنمایی و رانندگی در نظر بگیرید. کلانتری جوی آباد هنوز آماده نشده است و این را باید در صدر برنامه ها قراردهید.

نیروی انتظامی بازوی قدرتمند نظام است

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس گفت: امام سجاد عزت نیروی انتظامی را به عزت الهی وصل می کند و وضعیت معیشتی آنها را از خزانه غیب می داند.

حجت الاسلام نقد علی به برگزاری نماز جمعه پس از چند ماه اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی بازوی نظام اسلامی و موجب اطمینان مردم است. زحماتی که آنها می کشند بخشی از آن بر دوش خانواده های این عزیزان است و باید از آنها تشکر کرد.

وی به کمبودهای شهرستان اشاره کرد و افزود: در این مدت در همه محلات حلقه محلات تشکیل داده ایم و امیدواریم بتوانیم با رعایت عدالت شهرستان را ارتقا دهیم. شهرستان ما نیازمند ارتقای فرمانداری است. در ایام کرونا نیروی انتظامی مجبور بود در همه ورودی های شهر حضور داشته باشد اما با کمبود نیرو مواجه بود. تعرض به اراضی کشاورزی یکی از مشکلات شهر ماست که با کمک شهرداری و نیروی انتظامی باید حل شود.

بستر توسعه ایجاد امنیت است

فرماندار شهرستان خمینی شهر نیز نعمت امنیت و سلامت را مهمترین نعمات الهی دانست و گفت: امنیت نعمتی است که زمانی از دست رفت بیشتر قدرش را خواهیم دانست.

علیرضا بصیری وظیفه اصلی نیروی انتظامی را اجرای قانون دانست و افزود: برخی مواقع جامعه قانون گریز است و نیروی انتظامی با همه وجودش در طول شبانه روز به دنبال ایجاد امنیت جامعه است. تا مردم حتی احساس ناامنی نکنند زیرا احساس ناامنی از خود ناامنی بدتر است.

وی یاد همه شهدای نیروی انتظامی را گرامی دانست و گفت: بستر توسعه ایجاد امنیت است‌. باید بدانیم عملکرد ما به پای اسلام و انقلاب نوشته می شود و باید دقت کنیم که با مردم با رافت و مهربانی برخورد کنیم تا مردم احساس کنند حضور نیروی انتظامی نگهبان امنیت است.

فرماندار خمینی شهر به اهمیت وحدت و انسجام مسئولان اشاره کرد و گفت: مردم از جناح بازی خسته شده اند و انتظار دارند متولیان امور یک صدا در جهت حل مشکلات مردم گام بردارند.

با حکم فرمانده انتظامی استان اصفهان، سرهنگ غلامرضا براتی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر معرفی و از زحمات چهارساله سرهنگ علی جعفری نژاد تقدیر شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 24 خرداد 1399 ساعت 04:34
  • اندازه قلم